Anne Zayıfladı Kızı Şampiyon Oldu!

Gündem kategorisindeki Anne Zayıfladı Kızı Şampiyon Oldu! konusu
Anne Zayıfladı Kızı Şampiyon Oldu!
Uşak'ta orta okul öğrencisi Hatice Arslan Wushu'da Avrupa Şampiyonu olurken, kilo vermek amacıyla kızıyla spor salonuna gitmeye başlayan annesi 6 ayda 28 kilo vererek ideal kilosuna kavuştu.

Uşak'ta ortaokul öğrencisi Hatice Arslan, Rusya'da düzenlenen Avrupa Wushu Şampiyonasında 48 kiloda altın madalya kazanırken, kızına destek olmak ve aşırı kilolarından kurtulmak amacıyla kızının yanında Wushu'ya başlayan annesi altı ayda 28 kilo vererek ideal kilosuna kavuştu.
 
İki yıl önce Wushu'ya başlayan ve bu güne kadar resmi müsabakalarda 15 madalya kazanan Arslan, yaptığı açıklamada Temmuz ayında Brezilya'da düzenlenecek Dünya Wushu Şampiyonası'nda altın madalya hedeflediğini söyledi. Arslan, spor salonununda antrenmanın yanı sıra ücretsiz matematik, İngilizce kurslarına katıldığını bu sayede derslerinin de çok iyi olduğunu aktardı

Resim

Kızının başarılarından gurur duyduğunu söyleyen anne Emine Arslan, "Ben 108 kiloydum, kilolarımı vermek istiyordum ama başaramıyordum. Bende Wushu'ya başladım. Altı ayda 28 kilo verdim ve 80 kiloya indim, Artık ben de haftada 4 gün antrenmanlara geliyorum.

Eşim simit satıyor, kendi halimizde bir aileyiz. Kızım Dünya şampiyonu olmayı çok istiyor. Umarım başarılı olur. O dünya şampiyonu olursa bende 70 kiloya kadar düşme sözü verdim." dedi.


.
Kullanıcı Yorumları

Anne Zayıfladı Kızı Şampiyon Oldu! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.