Ameliyattan Korktu Kilo Verdi!

Sıradışı kategorisindeki Ameliyattan Korktu Kilo Verdi! konusu
Ameliyattan Korktu Kilo Verdi!

İzmir'in Kemalpaşa ilçesine bağlı Ulucak'ta yaşayan 34 yaşındaki Havva Özkan, zaman içerisinde kilo almaya başladı. 150 kilonun üzerine çıkan Havva Özkan artık fazlalıklarından şikayetçi hale gelmişti.

 183 kiloya ulaşınca meraklı bakışlardan uzak kalmak için markete dahi gidemediğini söyleyen Özkan, ameliyatla kilo vermeye karar verdi ancak ameliyatın risklerini duyunca büyük bir azimle diyet yapmaya başladı.

Geçen yıl Diyet ve Beslenme Uzmanı Metin Bodur'a danışan Özkan, bir yılda 76 kilo vererek 183 kilodan 107 kiloya düştü. Hedefinin 90 kilonun altına düşmek olduğunu belirten Özkan, "Çevremdeki insanlar hep bana acıyordu. Markete, pazara gittiğimde herkesin gözü benim üzerimdeydi. Ben de utanıyordum. Öyle olmayı ben de istemezdim. Fotoğraf çektirmeyi hiç sevmezdim. Aynaya baktığımda görüntümü beğenmiyordum. Pantolon giyemediğim için hep bol şalvarlar giyiyordum. Hayattan kopmuştum. Ameliyat olmaya karar verdiğimde ölümcül sınıf obez olduğum söylendi ve ameliyatın risklerinden bahsedildi. Ölüm ve yaşam arasındaydım, ben de diyetle zayıflayarak yaşamı tercih ettim" diye konuştu. 
Kullanıcı Yorumları

Ameliyattan Korktu Kilo Verdi! konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.