Doğum Kiloları Olay Oldu

Yerli Ünlüler kategorisindeki Doğum Kiloları Olay Oldu konusu
Doğum Kiloları Olay Oldu
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim, Nisan ayında bebeği Naz’ı dünyaya getirdi. Daha önce de bir kızı olan Buse Terim balık etli fiziği ile herkesin sevgisini kazanmış bir isimdi. 2. Bebeğe doğumunun ardından YouTube kanalına ilk defa video yükleyen Buse Terim takipçileri tarafından topa tutuldu.

Resim

YouTube’da kanalı olan ünlü isimlerden biri olan Buse Terim 2014 yılında Volkan Bahçekapılı ile hayatını birleştirdi. 2016 yılında ilk kızı Nil’i dünyaya getirdi ve doğumdan kısa bir süre sonra tekrar hamile kaldı. Geçtiğimiz Nisan ayında ikinci kızını dünyaya getirdi ve doğum kilolarından kurtulması oldukça zorlaştı. Aylardır Youtube kanalından uzak kaldığını söyleyen isim geçen hafta bir video çekti ve çektiği videoyu instagram hesabından da duyurdu. Acımasız takipçileri ise eleştiri yağmuruna tuttu. Adete doğum kiloları olay oldu.

Resim

Olumsuz yorumlar kadar olumlu yorumlar da gelen isim yorumlar karşısında sessiz kalmayı tercih etti. İşte gelen yorumlardan bazıları;

 


-Tanrim bu nasil bir kilo almaktir :/
-Ne biçim insanlarsınız ne biçim yorum yapıyosunuz size ne milletin kilosundan yeni doğum yapmış bi anneye söyledikleri lafa bak. Kadının güzelliği yeter.

Resim

 


Kullanıcı Yorumları

Doğum Kiloları Olay Oldu konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.