10 Kilo Aldı

Yerli Ünlüler kategorisindeki 10 Kilo Aldı konusu
10 Kilo Aldı
Yediden yetmişe birçok kişinin severek izlediği Evrim Akın son zamanlarda aldığı kilolarla sevenlerini şaşırtıyor. Katıldığı televizyon programlarında renkli kişiliği ile dikkat çeken ve adından başarıları ile söz ettiren Akın, katıldığı bir televizyon programında 10 kilo aldığını belirtti.

Resim>

 Evrim Akın açık gönüllükle özel hayatını anlattığı programda biri terliklerini giyerse o terlikleri çöpe atacağını, otel terliklerini bile kullanmadığını söyledi. Herkesin hassas noktaları olduğunu söyleyen Akın, benimde hassas noktam bu başkasının giydiği terlik benim için çöptür dedi.

Resim>

 Son zamanlarda en çok kilosu ile gündeme geldiğini belirten isim, geçtiğimiz dönem 10 kilo aldım. İştahım açıldı. Kendimi durduramıyorum yemek çok güzel dedi. Çok güzel yemek yaptığını ve yaptığı yemekleri önce kendi yediğini belirten isim belki de bu sebeple kilo alıyorum dedi. 63 kiloyu gördüm. Ama düşün, bu boyla. 1.60’ım ben. Amerika’da başladı o serüvenim. 42 kilo gidip 52 kilo geldim. Kardeşim tanıyamadı, ‘Bu ne ya’ dedi. 6 ayda 10 kilo aldım orada. Yeme gözüm açıldı alnımda dedi. 

Resim>

  
Kullanıcı Yorumları

10 Kilo Aldı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.