Mide Küçültme Ameliyatı Olacak

Yerli Ünlüler kategorisindeki Mide Küçültme Ameliyatı Olacak konusu
Mide Küçültme Ameliyatı Olacak

Ünlü şarkıcı Yaşar bir süredir kameralardan ve sahnelerden uzak bir yaşam sürüyordu. Bu sırada ise bel fıtığı ile mücadele ettiği biliniyor. Usta sanatçı bel fıtığı ameliyatı olmak zorunda kaldı ve ameliyat sonrasında hareketsiz bir yaşama geçen Yaşar, tam 30 kilo aldı.

Resim

 48 yaşındaki yakışıklı ve usta sanatçı Yaşar aldığı 30 kiloyu vermek için çeşitli yollar deniyor. Ancak bel fıtığı nedeni ile ağır sporlar yapamayan isim, zayıflama sürecinde başarılı olamadı. Son zamanlarda edinilen bilgiye göreyse Yaşar, kilo vermek için mide küçülme ameliyatı olmak istiyor. Hatta Kasım ayına gün alan isim aldığı 30 kiloyu verecek. 


Resim

 Ameliyat sonrası hareketleri kısıtlanan Yaşar, bu sebepten dolayı 30 kilo aldı. Birçok diyetisyene giden usta sanatçı, aldığı fazla kiloları veremeyince ameliyat olmaya karar verdi. Mide küçültme ameliyatı olmak için hastaneden gün aldığı öğrenildi.


Resim

 

Resim

 Kullanıcı Yorumları

Mide Küçültme Ameliyatı Olacak konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.