Denize Giremem

Yerli Ünlüler kategorisindeki Denize Giremem konusu
Denize Giremem
Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde kameralara yakalanan İrem Derici, çabuk kilo alıp vermesi ile şaşırttı. Kısa bir süre önce anoreksiya hastalığına yakalanan ve kilolarından kurtulduğu halde zayıflamaya devam eden İrem Derici bu seferde kilo alması ile gündeme geldi.

ResimVücudu sık kilo alıp vermeye uygun olan ve kısa sürede kilo almayı başaran İrem Derici, "bu yaz denize giremem. Yine kilo aldım” dedi. Alışveriş yaparken mütevazi ve sempatik tavırları ile dikkatleri çeken isim son zamanlarda kilo aldığını da belirtmekten kaçınmadı. Bu yaz deniz, kum ve güneş üçlüsü ile görüntülenmeyeceğinin sinyalini veren isim denize giremem. Geçen sene hep selülitlerimi çektiniz. Zayıflamıştım bu ara yine kilo aldım dedi.

 


Yeni albümünün çıkacağını  belirten İrem Derici 10 Ağustos’ta çıkıyor albüm. Adı Sabıka Kaydı ve 14 parçadan oluşuyor. Bu yaza damgasını vuracak. Zaten albüm yüzünden tatil yapmaya vaktim yok açıklamasında bulundu. Kullanıcı Yorumları

Denize Giremem konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.