Albüm Öncesi Zayıfladı

Yerli Ünlüler kategorisindeki Albüm Öncesi Zayıfladı konusu
Albüm Öncesi Zayıfladı
Berşan Karadayı çıkaracağı albüm öncesi fazla kilolarından kurtulmayı başardı.Müziğin Karadayısı olarak tanınan Berşan Karadayı, uzun bir aradan sonra yeni imajı ve albümü ile hayranları ile buluştu. Yeni hali görenleri şaşırtan isim uzun bir aradan sonra albüm çıkarmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Sen adres ver ben hemen gelirim benim sana mazeretim olmaz sözleri ile piyasaya geri dönüş yapan isim, sevenlerine yeni kilosu ile merhaba dedi. 

Resim

 Yeni albüm öncesi 12 kilo verdi iddialarının doğru olduğunu dile getiren yakışıklı şarkıcı yeni imaj yapmanın her albüm öncesi gerekli olduğunu düşündüğünü bildirdi.Yakışıklı sanatçı Berşan Karadayı yaptığı değişim ile kişinin kendini yenilemesinin öneminden bahsetti. Piyasa içerisinde bulunan herkesin tek tip kıyafet ile dolaştığını, imaj yapmanın özellikle yeni albüm öncesi çok önemli olduğunu söyleyen isim 12 kilo verdikten sonra kendini daha sağlıklı hissettiğini de bildirdi.  Mazeretim kilo vermek diyen isim kilo vermenin önünde bir gücün olmadığını da sözlerine ekledi.


 


Kullanıcı Yorumları

Albüm Öncesi Zayıfladı konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.