147 Kilodan 75 Kiloya İndi

Gündem kategorisindeki 147 Kilodan 75 Kiloya İndi konusu
147 Kilodan 75 Kiloya İndi

İzmir’in Bornova ilçesinde yaşayan 38 yaşındaki Selma Savaş fazla kilolarından kurtulmak için birbirinden farklı birçok yol denedi. En son Doç. Dr. Serdar Kaçar tarafından yapılan tüp mide ameliyatı sayesinde fazla kilolarından kurtuldu.

Küçük yaşlarından beri kilolu olan ve hep diyet yan ancak kilolarından kurtulamayan, kurtulduğu kiloları da 2 katı geri alan Savaş, ameliyat olmaya karar verdim. Hayatımda şimdiye kadar verdiğim en doğru karar da bu oldu. Daha rahat, özgür ve güvenli hissediyorum. Çocuğumla daha iyi vakit geçirip istediğimi giyebiliyorum. Hayata yeniden başlamış gibi hissediyorum diyor.

Zayıflama sürecinde en çok destek olan kişinin doktoru Serdar Kaçar olduğunu belirten Savaş, önemli takip gerektiren bir dönemmiş. Doktorum bu süreçte çok yanımda oldu ve daha sağlıklı bir hayata başlamamı sağladı. Gerekli takipleri ve kilo verme sürecinde yaşayacağım olumsuzlukların hepsinin üstesinden doktorum sayesinde geldim dedi.

Resim>

 


Kullanıcı Yorumları

147 Kilodan 75 Kiloya İndi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.