130 Kilo Olduğunu Görünce Diyet Yapmaya Karar Verdi

Gündem kategorisindeki 130 Kilo Olduğunu Görünce Diyet Yapmaya Karar Verdi konusu
130 Kilo Olduğunu Görünce Diyet Yapmaya Karar Verdi
Tokat'ta yaşayan Buket Tuplar, tartı üzerinde 130 kilo olduğunu görünce diyet yapmaya karar verdi. Uzman bir diyetisyene başvuran ve fazla kilolarından kurtulmaya başlayan kadın şok bir değişimle 45 haftada 45 kilo verdi.

130 kilodan 85 kiloya düşmeyi başaran Buket Tuplar, 36 yaşında ve tekstil fabrikasında çalışıyor. Tartıya çıktığında fazla kiloları ile yüzleşmek zorunda kalınca yeni bir hayata başlamaya karar verdi. Daha önceki hayatında birkaç kez diyet yapmayı deneyen ama başarısız olan isim sıkı bir diyetin ardından bu sefer başarılı olmanın gururunu yaşadı. Aşırı kilolarının psikolojik olarak da kendisini zorladığını belirten isim, dışarı bile çıkmak istemiyordum.

Ne arkadaşlarımla görüşmek ne de işe gitmek içimden geliyordu. Beğendiğim elbiseleri alamıyordum şeklinde konuştu. Diyet yapmaya başlaması ile beraber kilo verdiğini fark eden genç kadın, kilo verdikçe hoşuma gitti. Daha çok zayıflamak için elimden geleni yaptım.

Obeziteye yatkın olan vücudumu yeniledim dedi.15 kilo daha verip hedefinin 60 kilo olmak olduğunu söyleyen genç kadın, bir daha kilo almamak için elimden geleni yapacağım. Sağlıklı yaşamı seçiyorum ve hayatımı değiştiriyorum açıklamasında bulundu. 

.


Kullanıcı Yorumları

130 Kilo Olduğunu Görünce Diyet Yapmaya Karar Verdi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.