Uzman Bilgileri

 • İsim Aysu Bekçi
 • Aktiflik17-07-2018 18:32:21 10 ay önce
 • Görüntülenme 200
 • Videolarının Toplam İzlenme1938
 • Şehir İstanbul
 • Alanı Diyetisyen
 • Takipçi Sayı 0
 • Mesaj Sayı 5
 • Toplam Video 15
 • Cevap Süresi Saatler İçerisinde
 • Puanlama /5

Aysu Bekçi

Toplam Video
15
Değerlendirme
/5
Mesajlaşma
5

Hakkımda / Biyografi

1991 Giresun doğumlu olan Bekci, ilk-orta öğretim ve lise eğitimini Giresun’da tamamlamıştır. 2009 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde eğitimine devam etmiştir.

2013 yılında lisans eğitimini tamamlayarak diyetisyen ünvanını almış ve aynı yıl Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde lisans üstü eğitimine devam etmiştir. 2017 yılında yüksek lisans eğitimini tamamlayarak, uzman diyetisyen ünvanını almıştır. Lisans eğitimine devam ederken 2012 yılında Ümraniye Çamlık Aile Sağlığı Merkezi'nde, Özel Göztepe Medikal Park Hastanesi Yetişkin Kliniğinde, TC. Sağlık Bakanlığı Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde (Ana-çocuk Beslenmesi), 2013 yılında ise Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde (Ana-çocuk Beslenmesi), Özel Kadıköy Florance Nightingale Hastanesi ve Anadolu Sağlık Merkezi (In Affiliation With Johns HOPKINS Mediciene) Yetişkin Kliniğinde Stajyer Diyetisyen olarak stajlarını tamamlamıştır.

Mezuniyetinin ardından 2013 yılında Kurtköy Ersoy Hastanesi'nde Diyetisyen olarak görev yapmış olan Dyt. Aysu BEKÇİ, Eylül 2014 Eylül 2016 tarihleri arasında Emsey Hospital'de hasta ve danışanlarına hizmet vermeye devam etmiştir. Eylül 2016 - Aralık 2016 tarihleri arasında İngilterede St Giles İnternational Collage’de dil eğitimini tamamlamıştır. Uzm.Dyt.

BEKCİ, Sağlıklı Pişirme Yöntemleri (Seminer), Türk Mutfağının Geçmişten Günümüze Enerji ve Besin Ögeleri Açısından İncelenmesi (Tez), Sporda Beslenme Stratejileri Sempozyumu (Kasım 2009 İstanbul), İstanbul Beslenme ve Diyetetik 1. Öğrenci Sempozyumu (Mayıs 2010 İstanbul), 3. Ulusal Sağlıklı Yaşam Sempozyumu (Mart 2013), Kardiyoloji Diyetisyenliği Kursu (Mart 2013), 2. Danone Enstitüsü Beslenme Okulu (Mart 2013), Obezite Sempozyumu ve Obezite İle Savaş Platformu (Mart 2013), Teori ve Pratikte Diyetetik Yaklaşımlar (Mart 2013), Metabolik ve Bariatrik Cerrahide Beslenme Yaklaşımı ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Kursu (Şubat 2015) ve Fitoterapiye Giriş ve Besin Destekleri Semineri (Mart 2015) gibi bir çok seminer, sempozyum ve kursa katılım göstermiştir.

Ayrıca çeşitli okullar ve belediyelerin bazı kurumlarında sağlıklı beslenme eğitimleri vermis olup, çeşitli tv programları, gazete ve dergilerde yer almıştır. Şubat 2016’da açmış olduğu Diet Academy By Aysu Bekci Beslenme Danışmanlığı’nda hasta ve danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir..


Ortalama 10 ay önce sitemize 17-07-2018 18:32:21 tarihinde giriş yapmıştır. Aysu Bekçi uzman hesabı oluşturduğu için e-zayıflama ailesi olarak kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.
Foto Galeri

Takip Ettikleri

Kullanıcı Yorumları

Mükemmel
Güzel
Tatmin edici
İyi değil
Çok kötü
Genel Ortalama

0 Henüz Değerlendirme ve yorum yapılmamış.

  Uzman Hakkındaki Görüşler

  Henüz yorum ve değerlendirme yapılmamış. İlk yorumu sen yazmak istermisin ?


Verilen değerlendirme yıldızı; konu kalitesini belirlediği gibi, uzman profili kalite değerlendirmeside yapmaktadır. Harika değerlendirmeler yazmak, diğer kullanıcıların kendileri için uygun olan uzmanları keşfetmesine yardımcı olabilir. İyi bir inceleme yazmaya başlayabilirsiniz..

© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.