Kilo Verdi Diye Davalık Oldu

Sıradışı kategorisindeki Kilo Verdi Diye Davalık Oldu konusu
Kilo Verdi Diye Davalık Oldu
Dünyanın en şişman adamı unvanına sahip Paul Mason 57 yaşında ve toplam 444 kiloydu. Bir zamanlar en şişman adam olan Paul, sağlığını riske attığını düşünerek tam 292 kilo verdi ve ne olduysa ondan sonra başladı.

Resim

152 kiloya kadar düşen isim nişanlısından ayrıldı ve ardından kilo vereme kararı ile tekrar hayata sarıldı. Tedavi olup zayıflamasının ardından ABD’ye taşındı ve yeni hayatı böylece başlamış oldu. Ancak şuan da şahsına açılan hırsızlık davası ile ABD’nin gündemine oturmuş durumda. Yetkililer Paul tarafından marketlerden kulaklık, telefon şarj aleti ve parfüm çalındığını söylüyor. Çalınan ürünlerin hepsinin ise Paul’un sandalyesinde olduğu ortaya atılıyor. 

Resim

Paul hakkında açılan davaya ve hırsızlık suçlamalarına ise evet arabama koydum. Ancak niyetim çalmak değildi. Ürünleri aldığımı unuttum ve bu nedenle ödeme yapmadım şeklinde açıklamaları ile reddediyor.

Resim

 

Resim

 

Kullanıcı Yorumları

Kilo Verdi Diye Davalık Oldu konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.