Düşes Kate Middleton Nasıl Bu Kadar Hızlı Kilo Verdi?

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Düşes Kate Middleton Nasıl Bu Kadar Hızlı Kilo Verdi? konusu
Düşes Kate Middleton Nasıl Bu Kadar Hızlı Kilo Verdi?
Cambridge Düşesi Kate Middleton bu kez verdiği kilolarla gündeme geldi. İngiliz Kraliyet ailesinin gözde gelini kısa süre önce 3. çocuğunu dünyaya getirdi. 36 yaşındaki Kate Middleton, üçüncü bebeğini dünyaya getirdikten sadece üç hafta sonra Prens Harry ile Meghan Markle'ın düğününde boy gösterdi.

Daha önce giydiği kıyafetle tekrar bir törene katılan isim, verdiği hamilelik kiloları ile dikkatleri çekti. Eski formundan daha iyi bir görüntüye kavuşan ismin kilo verme sırları ise herkes tarafından merak edilir bir hal aldı.

Uzmanların üzerinde uzun süre çalıştıkları bilgilerden edindikleri verilere göre prensesin kısa süre içerisinde kilo vermesinin sebebi, hamilelik döneminde sağlıklı beslenmesi. Sağlıklı bir hamilelik dönemi ardından hamur işi, karbonhidrat ve zararlı yiyeceklerden uzak geçirilen bir beslenme düzeni ile kilo vermek oldukça kolay oluyor.

Resim

 Aynı zamanda hamilelik dönemi süresince ve sonrasında spor yapan prensesin, sağlıklı beslenmenin yanı sıra spor ile de kilo verdiği konuşuluyor. 3. Bebeği dünyaya geldikten sonra bile sağlıklı bir görünüme sahip olan ismin, formda bir hayat sürdüğü ise gözlerden kaçmıyor.

Tüm dünyanın hayranlıkla izlediği prensesin sade ve şık görüntüsü büyülerken birde fitliği ile cezbetmesi ise hayranlarını bir kez daha büyülüyor.


Kullanıcı Yorumları

Düşes Kate Middleton Nasıl Bu Kadar Hızlı Kilo Verdi? konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


E-Zayıflama Mobil Uygulamasını HEMEN İNDİRİN!

  • Hızlı Erişim
  • Daha Hızlı Yükleme
  • Kampanyalardan Faydalanma
  • En Hızlı Siz Haberdar Olun
Sizde kendinize hatırlatmak yada arkadaşınıza haber vermek için cep telefon numaranızı girerek link gönderebilirsiniz.

© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.