Blake Lively Son Haliyle Büyüledi

Yabancı Ünlüler kategorisindeki Blake Lively Son Haliyle Büyüledi konusu
Blake Lively Son Haliyle Büyüledi
Hollywood yıldızı Blake Lively son hamileliği esnasında aldığı kiloları sağlıklı bir şekilde vermeyi başardı. Hamilelik döneminde aldığı yaklaşık 28 kiloyu verdiği belirtilen 30 yaşındaki oyuncu, New York Moda Haftası’nda giydiği kırmızı deri ceketiyle dikkatleri üzerine çekti. 

Resim

 

ABD’li oyuncu Blake Lively, Sevgililer Günü için New York Moda Haftası’nda düzenlenen bir moda etkinliğine katıldı. Etkinlikte incecik görüntüsü ve güzelliği ile görenleri büyüleyen isim, giydiği deri ceket ile göz doldurdu. Kırmızı bir deri ceket giyen 30 yaşındaki oyuncunun, ikinci çocuğuna hamileliği esnasında aldığı kiloları verdiği ve eski formuna kavuştuğu da gözlerden kaçmadı.2012 yılında, oyuncu Ryan Reynolds ile dünya evine giren Lively'nin Ines (1) ve James Reynolds (3) adında iki kızı bulunuyor. Kızları ile mutlu bir hayat süren isim sağlıklı beslenme ve egzersiz ile 28 kilo verdiğini belirtti.


 

Kullanıcı Yorumları

Blake Lively Son Haliyle Büyüledi konusu hakkında yorumlar..

Lütfen konu hakkında yorum bırakabilirmisiniz ?


© 2016 - 2019 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.