Uzman Bilgileri

 • İsim Gizem Bakioğlu Kılıç
 • Görüntülenme 95
 • Videolarının Toplam İzlenme412
 • Şehir Bursa
 • Alanı Psikolog
 • Takipçi Sayı 0
 • Mesaj Sayı 0
 • Toplam Video 6
 • Cevap Süresi Saatler İçerisinde
 • Puanlama 5/5

Gizem Bakioğlu Kılıç

Toplam Video
6
Değerlendirme
5/5
Mesajlaşma
0

Hakkımda / Biyografi

1982 Zonguldak doğumlu. 2006 Uludağ Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunu.

Meslek hayatına özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde başladı. Kadın sığınma evinde gönüllü psikolog olarak çalıştı. 2007’de göreve başladığı Zonguldak Çocuk Hastalıkları ve Kadın Doğum Hastanesi’nde 4 yıl süresince çocuk gelişimi, çocuk ve ergenlikte karşılaşılan ruhsal problemler, çocuklukta obezite alanında poliklinik hizmeti verdi. Infertilite psikolojisi, doğum öncesi ve sonrası depresyon, gebelikte kilo yönetiminin psikolojik yönü ve yeme bozuklukları gibi konularda ve Zonguldak Göğüs Hastalıkları Hastanesi Sigarayı Bırakma Destek Ünitesi’nde danışmanlık yaptı.

Kadına Yönelik Aile İçi Şiddet alanında eğitimler gerçekleştirdi. Pek çok panele ve seminere konuşmacı olarak katıldı. Türk Psikologlar Derneği’nin eğitimlerine katılarak pek çok sertifika aldı ve uygulamalar yaptı. 

2010 yılında devletteki görevinden istifa ederek Bursa’ya yerleşti. Pek çok okul, kreş ve anaokuluna psikolojik danışmanlık hizmeti verdi.

2011 yılında Akıl ve Ruh Sağlığı Merkezi’nde danışman psikolog olarak görev aldı. Diyetisyen Özlem Uyanık Ökesli ile birlikte beslenme ve psikolojik danışmanlık hizmetinin bir araya getirerek Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Psikodiyet Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezi’ni 2012 yılında kurdu. Tham İyi Yaşam Çözümleri’nin kurucu ortağı olan ve psikoterapi çalışmalarında bilişsel davranışçı yaklaşımı benimseyen Psikolog Gizem Bakioğlu Kılıç, psikoloji alanında çok yönlü çalışmalarına Tham’da devam ediyor.
.
Foto Galeri

Takip Ettikleri

Kullanıcı Yorumları

Mükemmel
Güzel
Tatmin edici
İyi değil
Çok kötü
Genel Ortalama

5 Toplam Değerlendirme Sayısı; 1

  Uzman Hakkındaki Görüşler

  Henüz yorum ve değerlendirme yapılmamış. İlk yorumu sen yazmak istermisin ?


Verilen değerlendirme yıldızı; konu kalitesini belirlediği gibi, uzman profili kalite değerlendirmeside yapmaktadır. Harika değerlendirmeler yazmak, diğer kullanıcıların kendileri için uygun olan uzmanları keşfetmesine yardımcı olabilir. İyi bir inceleme yazmaya başlayabilirsiniz..

© 2016 - 2018 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.