Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? kimdir hakkında bilgiler e-zayıflama.com da. Dyt Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? kimdir ?, Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? videoları, Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? hakkında ve videoları Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? diyet listesi Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ? kimdir ? Diyetisyen Diyetisyen Hülya Günsoy Kimdir ?,

Uzman Bilgileri

 • İsim Hülya Günsoy
 • Aktiflik22-06-2018 13:53:11 3 yıl önce
 • Görüntülenme 229
 • Videolarının Toplam İzlenme3072
 • Şehir İstanbul
 • Alanı Diyetisyen
 • Takipçi Sayı 0
 • Mesaj Sayı 3
 • Toplam Video 17
 • Cevap Süresi Saatler İçerisinde
 • Puanlama 5/5

Hülya Günsoy

Toplam Video
17
Değerlendirme
5/5
Mesajlaşma
3

Hakkımda / Biyografi

1982 yılında Ankara’da doğdum. Eğitim hayatımda ilk ve orta öğretim gibi üniversiteyi de Ankara’da okudum. 1999 yılında girdiğim Başkent Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde öğrenimim boyunca çeşitli kurum ve kuruluşlarda klinik beslenme, çocuk hastalıklarında beslenme ve kurum beslenmesi konularında stajlar gördüm.

Üniversiteden 2004 yılında başarı bursu ile mezun oldum. İş yaşamına Ankara Özel Bayındır Hastanesinde adım atarak burada klinik-kurum-poliklinik alanlarında çalışmalarda bulundum. Yetişkin bireylerde beslenme, çocuk beslenmesi, klinik nutrisyon (enteral-parenteral beslenme), menü planlama konularında çalışmalarıma 2009 yılı Mart ayına kadar aynı kurumda devam ettim. Aynı ay Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde başlayan iş yaşamımda klinikte yatan hastaların temel tıbbi beslenme tedavisi, nutrisyon tedavisi (enteral-parenteral beslenme), ayaktan polikliniğe başvuran, sağlıklı kilo verme, kilo alma, gebelikte beslenme, sporcu beslenmesinin yanı sıra, diyabet, kalp-damar hastalıkları, metabolik hastalıklar, yeme davranış bozuklukları ve obezite gibi sağlık problemleri bulunan bireylere kişiye özel sağlıklı beslenme programları düzenledim. ​ Hacettepe Üniversitesinde başladığım yüksek lisans eğitimini 2013 yılında Haliç Üniversitesinde “Yetişkin Bireylerin Yaşam Kalitesi ile Besin Tüketim Alışkanlıkları ve Bazı Antropometrik Parametreler Arasındaki İlişkinin Saptanması” konulu tezim ile tamamladım.Üniversitede başlayan akademik yayın çalışmalarıma meslek hayatında da devam etmekte olup uluslararası bilimsel yayınlarım bulunmaktadır. Eylül 2016 güz döneminde Bezmialem Vakıf Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde öğretim görevlisi olarak öğrencilere ders verdim. Bu sene itibari ile de Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde öğretim görevlisi olarak öğrencilere ders vermeye devam edeceğim. ​ Mezun olduğum 2004 yılından bugüne kadar televizyonda çeşitli konularda röportajlarım, konuk olduğum programlar, gazete ve dergilerde yayınlanmış makalelerim bulunmaktadır.

Aynı zamanda beslenmenin her alanında seminerler vermeye devam etmekteyim.Mart 2016 itibariyle kurmuş olduğum "Gülper Hülya Günsoy Beslenme Danışmanlık" şirketimde bireysel ve kurumsal beslenme danışmanlığı hizmeti vermeye devam ediyorum. ​ Türkiye Futbol Federasyonu’nun düzenlediği Futbolda Beslenme Uzmanlığı eğitimlerini yakın bir zamanda tamamlayarak "Futbolcu Diyetisyeni" sertifikamı da almış bulunmaktayım. Türkiye Diyetisyenler Derneği, Diyabet Diyetisyenliği Derneği, Kepan Derneği ve European Chron's&Colitis Organisation(ECCO) üyesiyim. ​ Evli ve Günce adında tatlı bir kız çocuğu annesiyim..


Ortalama 3 yıl önce sitemize 22-06-2018 13:53:11 tarihinde giriş yapmıştır. Hülya Günsoy uzman hesabı oluşturduğu için e-zayıflama ailesi olarak kendilerine şükranlarımızı sunuyoruz.
Foto Galeri

Takip Ettikleri

Kullanıcı Yorumları

Mükemmel
Güzel
Tatmin edici
İyi değil
Çok kötü
Genel Ortalama

5 Toplam Değerlendirme Sayısı; 2

  Uzman Hakkındaki Görüşler

  Henüz yorum ve değerlendirme yapılmamış. İlk yorumu sen yazmak istermisin ?


Verilen değerlendirme yıldızı; konu kalitesini belirlediği gibi, uzman profili kalite değerlendirmeside yapmaktadır. Harika değerlendirmeler yazmak, diğer kullanıcıların kendileri için uygun olan uzmanları keşfetmesine yardımcı olabilir. İyi bir inceleme yazmaya başlayabilirsiniz..

© 2016 - 2020 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.