Online Diyet

Diyetisyene gitmeye vakti olmayanlar veya daha rahat bir ortamda diyet hizmeti almak isteyenler; sağlıklı beslenmeyi öğrenip yaşam boyu korumak isteyenlerin ve ideal kilosuna ulaşmayı hedefleyenlerin tercih edebileceği bir sistemdir. Özellikle yeni doğum yapmış emzirme döneminde olan anneler, başka bir ülkede yaşayan kilo vermek isteyen ancak bulunduğu ülkenin diyeti kültürüne uymayan kişiler tarafından tercih edilir.

Yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, bulunduğu yerde diyetisyene ulaşamayanlar, hedeflerine sağlıklarından taviz vermeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler, motivasyon sorunu yaşayanlar online diyet ile kilolarından kurtulup, sağlıklı bir hayata başlayabilir. Online diyet ile diyetisyeniniz ile yüz yüze görüşmenize gerek kalmaz ancak yüz yüze görüşmüş kadar etkili bir zayıflama programı başlar. Whatsap ile ya da mail üzerinden istediğiniz yerden uzman diyetisyeniniz ile görüşme imkânınız olur. Bu sayede tatilde, yurtdışında veya gezilerde diyetiniz aksamadan devam edecektir.

Kilolu olanlardan hayatının neredeyse tamamını diyet ile geçirdiğini ama bir türlü istediği kiloya inemediğini sık sık duyarız. Hatta bu kişiler yaptıkları diyetlerin sosyal hayattan uzak kalmalarına neden olduğunu belirtirler. Hiçbir diyet yaşam şekillerine uymaz ya da diyetisyen ile görüşmek için vakitleri yoktur. İşte tam da bu kişiler online diyet ile zayıflamak için uygun kişilerdir. Çünkü online diyet zayıflamanın ötesinde beslenme alışkanlıklarınızı değiştirir. 1.Sağlıklı bir yaşam sürmek ve sağlıklı kilo kaybederek bir daha diyet yapmaya veda etmenizi amaçlar. 2. Standart listelerden oluşmaz. Size seçenekler sunar. Yapılması zor, sizi işlerinizden alıkoyacak yemek tarifleri içermez. 3.Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda hızlandırıcı ara programlar ile diyetiniz desteklenir. 4. Zamandan tasarruf sağlar. 5. Uzman diyetisyenler tarafından sıkı bir takibe alınırsınız ve her gün beslenmenize dikkat edersiniz.

1- www.e-zayiflama.com sitemize üye olun 2- Profil sayfanızdan Online diyete başvurun. Ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. 3- Sizden istenen soruların cevaplarını mail yolu ile ezayiflamatr@gmail.com adresinden bize yollayın 4- Uzman tarafından sizden istenecek olan tahlilleri yaptırın ve tahlil sonuçlarını da ezayiflamatr@gmail.com adresinden bize iletin 5- 5 iş günü içerisinde uzman diyetisyeniniz size ulaşacak ve online diyetiniz başlayacak ve size uygun bir diyet planlanmış olacaktır.

1. Online diyet 4 haftalıktır. Programa devam etmeniz gerektiğinde 4. Hafta içerisinde kaydınızı yenilemeniz gerekir. 2.Birinci programınız gönderilirken randevu tarihiniz belirlenir. Her hafta randevu tarihinde diyetisyeninize mutlaka sizden istenen bilgileri göndermeniz gerekir. 3- Sonuçlarınız, diyete uyumunuz, sağlık durumunuz, kilo kaybı vb. tüm etkenleri değerlendirip hem sizin haftalık programınıza göre hem de kilo verme durumunuza göre yeni diyetiniz hazırlanarak 24 saat içerisinde tarafınıza gönderilir. Toplamda 4 diyet değişim hakkınız vardır. 4.Her hafta farklı bir diyet listesi size özel planlanır. Mail ve whatsapp aracılığı ile sorularınız cevaplanır.

Bilgi formunuz bize ulaştıktan sonra E-Zayıflama ekibi sizinle iletişime geçecektir. Gerekli görüşmeler ve işlemler yapıldıktan sonra 5 iş günü içerisinde diyetisyeniniz sizinle iletişime geçecektir. Bu süreçte aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını E-zayıflama ekibi verecek ve kesintisiz bir iletişim sağlanacaktır.

Online Diyet İletişim Formu

Formu doldurarak bizlere ulaşabilir kısa sürede geri dönüş sağlayabiliriz..

E-Zayıflama İletişim Bilgileri

Kazım Karabekir Mah. Kuruçam Sok. No:12 Yıldırım / Bursa

Merkez ofis: 0532 304 09 01

E-Mail: ezayiflamatr@gmail.com

© 2016 - 2023 E-zayıflama - Tüm Hakları Saklıdır. İçerik Problemleri İçin Lütfen İletişim Sayfasından İletişim Yollarını Deneyiniz.
E-Zayıflama ; CC Holding İştirakidir.